I О НАС  >  КОРПОРАТИВНИЙ КОНТРОЛЬ

КОРПОРАТИВНИЙ КОНТРОЛЬ

ДП «КТО», як частина концерну HHLA, у своїй діяльності керується принципами compliance.

Ведення бізнесу відповідно з даними принципами автоматично означає реализацію законності в діяльності підриємства та забеспечення її правомірності та етичності.

Compliance являє собою частину корпоративної культури компанії, при якій виконнання кожним співробітником своїх посадових обов'язків, включаючи прийняття рішень на всіх рівнях, має відповідати стандартам законності та сумлінності, встановлених компанієй для ведення своєї діяльності.

Compliance забеспечує:

  • Корпоративну цілісність
  • Мінімізацію рисків
  • Стійкий розвиток бізнесу

HHLA розробляє корпоративні нормативні акти, регулюючі питання належної поведінки працівників всього концерну, котрих, с урахуванням місцевої специфіки, дотримується наше підриємство. Одним з таких документів є Кодекс поведінки рабітників ДП «КТО», з текстом якого Ви можете ознайомитись тут.

Інший документ - Кодекс поведінки постачальника ДП «КТО», який є обов'язковим для всіх взаємовідносин HHLA с постачальниками, з текстом якого Ви можете ознайомитись тут

Для робітників підприємства систематично проводятся тренінгові заходи, що дозволяють більш детально ознайомитись зі змінами в сфері compliance, законодавчими нововведеннями, а також сприяють розвитку командного духу.

Мы дотримуємось норм чинного законодавства Україны і чекаємо того ж від наших бізнес-партнерів!

Контактні дані Провідного спеціаліста по комплаєнс ДП «КТО»
Комплаєнс-Гаряча лінія: + 38 050 495 85 03
Тел.: 00 38 048 729 30 02
E-mail: compliance@hhla-cto.com

Subsidiary Company Container Terminal Odessa member of the HHLA Group Mon May 27 07:00:11 2024