I КТО

ДП "КТО " - порядок видачі контейнерів


Шановні клієнти!


З урахуванням численних звернень, починаючи з 10.03.2022, ДП "КТО" розпочинає видачу на автотранспорт усіх категорій імпортних вантажів в контейнерах, а також, за необхідності, видачу на автотранспорт раніше завезених на термінал контейнерів з експортними вантажами. Видача контейнерів буде проводитися за умови наявності такої можливості та у ті часи, коли відповідними представниками держави будуть дозволені такі операції з урахуванням небезпечної ситуації на території порту, а також будуть наявні відповідні працівники ДП «КТО», які залучаються на добровільній основі.


У зв'язку з оголошенням в Україні 24.02.2022 військового становища, нарахування плати за зберігання контейнерів з імпортними вантажами на терміналі проводитиметься до 23.02.2022 включно.


Для вивезення завантажених контейнерів з терміналу, експедитору вантажу необхідно заздалегідь оформити наряд на вивіз контейнерів за встановленою в Одеському порту процедурою і формою, отримати погодження можливості видачі контейнерів з терміналу з боку агента відповідної контейнерної лінії, а також отримати погодження митниці на наряді в системі ІСПС, або у вигляді печатки інспектора митниці.


Після отримання відділом документообігу терміналу на електронну пошту (documentary@hhla-cto.com, s.makarenko@hhla-cto.com) сканованої копії належним чином оформленого наряду на вивіз контейнерів, а також сканованої копії доручення на водія автомашини, експедитору буде повідомлено про дату та час можливої подачі автомашини на термінал для навантаження відповідного контейнеру. Для отримання експедитором оригіналу видаткового ордера на вивезення відповідного контейнера з терміналу, експедитору необхідно в призначений час (в підтверджену терміналом дату видачи контейнеру) завчасно (до фактичного автовізіту на термінал) звернутися до центрального офісу відділу документообігу ДП "КТО" з оригіналами належним чином оформленого наряду на вивіз контейнерів, а також доручення на водія автомашини.


З повагою,
Адміністрація ДП «КТО»


Subsidiary Company Container Terminal Odessa member of the HHLA Group Mon May 27 06:26:01 2024