I КТО

Президент України відвідав «Контейнерний Термінал Одеса»


Під час візиту до Одеського порту 13-го липня Президент України пан Зеленський та члени його команди відвідали «Контейнерний Термінал Одеса». Генеральний директор ДП «КТО», Анастас Коккін, доповів Президенту про хід реалізації інвестиційного проекту розширення контейнерного терміналу на Карантинному молі Одеського порту. Президент зазначив, що дійсно бачить серйозний результат потужних інвестицій з боку німецького інвестору та пообіцяв розібратися з проблемним питанням щодо незавершеного будівництва захисного хвилелому Адміністрацією морських портів України.


Привітання та доповідь Генерального директора ДП «КТО», Анастаса Коккіна:


Шановний пане Президенте!


Шановні колеги та гості!


Ми маємо честь та раді привітати Вас на Контейнерному терміналі Одесса, який є найбільшим і сучаснішим контейнерним терміналом в Україні та вже багато років незмінним лідером контейнерного ринку України.

Материнська компанія нашого терміналу – ХАЛА (HHLA AG), порт Гамбург, Німеччина, за вісімнадцять років успішної роботи на ринку України інвестувала більше 150 млн. євро в будування та розвиток цього терміналу і на цей час продовжує інвестування ще щонайменше 20 млн. євро з метою розширення його потужностей. Так, на користь економіки України, за рахунок потужних іноземних інвестицій збудована вся ця територія, закуплена та працює ця сучасна перевантажувальна техніка, що Ви можете бачити на власні очі.

За останні десять років роботи «Контейнерний Термінал Одесса» забезпечив надходження податків та зборів до бюджету України на загальну суму більше 1,5 мільярдів гривень.

У своїй діяльності «Контейнерний Термінал Одесса», як дочірня компанія провідного європейського транспортного холдингу, суворо дотримується принципів комплаєнс, прозорості ведення бізнесу, додержання високих екологічних та соціальних стандартів. Ми створюємо престижні робочі міста для українців на стабільний основі.

Проект розвитку контейнерного терміналу на Карантинному молі Одеського порту має своєю метою досягнення пропускної спроможності терміналу у 1,2 мільйони контейнерів на рік для обслуговування міжнародних вантажопотоків та є дуже важливим для функціонування та розвитку морської і транспортної галузі України, а також є однією з передумов розвитку Україною міжнародної торгівлі.

Цей проект реалізується «Контейнерним Терміналом Одесса» спільно з нашими партнерами – державою Україна, що представлена Адміністрацією морських портів України, яка відповідає за фінансування та будівництво гідротехнічних споруд, а саме причальної стінки та захисного хвилелому.

Ми дуже розраховуємо на нову владу та її підтримку іноземних інвесторів і сподіваємося на скоріше вирішення проблемного питання щодо завершення будівництва захисного хвилелому, а також суттєвого покращення інвестиційного клімату в Україні та здолання бюрократичних бар’єрів.

Зі свого боку, ми запевняємо Вас у наших намірах та зусиллях продовжувати інвестування в економіку України та вносити важливий вклад до розвитку морської і транспортної галузі України на її шляху до Європейського союзу.


Щиро бажаємо Вам удачі та успіхів!


Дуже дякую Вам за увагу!

Subsidiary Company Container Terminal Odessa member of the HHLA Group Wed Jul 15 01:33:30 2020